Reklamı Kapat

Volkan Çetinkaya kimdir Survivor Gönüllüler Volkan nereli, kaç yaşında?

Survivor Volkan kimdir? Survivor 2017 gönüllüler kadrosundaki yarışmacılardan biri eski bir TSK personeli olan Volkan Çetinkaya oldu. Peki Volkan Çetinkaya kimdir aslen nereli, Survivor gönüllüler takımının dinamosu olması beklenen Volkan Çetinkaya aslen Şereflikoçhisar'dan.

Volkan Çetinkaya Survivor 2017 gönüllüler takımında yer alıyor. Peki kimdir Volkan Çetinkaya aslen nereli, Beden eğitimi öğrenmenliği yapan Volkan Çetinkaya , TSK Ordu Milli takımında futbol oynadı. Eski bir TSK personeli olan Volkan Çetinkaya, yüzme ve atletizm antrenörlüğü de yapıyor. Gönüllüler yarışmacısı olan Volkan Çetinkaya, Survivor tanıtımında 'Emir komuta bende' diyerek asker geçmişine gönderme yapıyor. Volkan Çetinkaya 1983 doğumlu. 34 yaşında olan Volkan Çetinkaya evli ve 2 çocuğu var. Ancak Volkan Çetinkaya Instagram hesabında özel hayatına ait tüm resimleri kaldırıp eşiyle olan görüntüleri de gizledi. 

VOLKAN ÇETİNKAYA KİMDİR?

Volkan Çetinkaya 1983 doğumlu. 34 yaşında olan Volkan Çetinkaya evli ve 2 çocuğu var. Ancak Volkan Çetinkaya Instagram hesabında özel hayatına ait tüm resimleri kaldırıp eşiyle olan görüntüleri de gizledi. Volkan Çetinkaya, geçimini ağabeyi ile birlikte açtığı bir kurstan sağlıyor.  survivor 2017 logo acunn.comTürk Sİlahlı Kuvvetleri Ordu Milli Takım sporcusu olan Volkan Çetinkaya eski bir TSK personelidir. Volkan Çetinkaya Ordu Milli Takım kaptanlığı yapmıştır.

SURVIVOR 2017 SON DAKİKA HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

SURVİVOR ELEME ADAYLARI KİMLER (21 MART)

Survivor dokunulmazlık oyununu bu haftada ünlüler kaybetti. Ünlüler Şahika'yı tek aday olarak potaya çıkarttı. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Adem'de Sedat'ın ismini söyleyince elenmesi muhtemel iki aday belli oldu. 20 Mart'ta oynanan Survivor dokunulmazlık oyununu ünlüler kaybetti. Ünlülerde bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan isim Sabriye oldu. Sabriye Furkan'ı eleme adayı olarak belirledi. Ünlüler adasında yapılan oylamada ismi en çok yazılan isim Pınar olunca Pınar'da eleme adayı olarak belirlendi. 

Survivor elemesi için 4 aday belirlenmiş oldu. Şahika, Sedat, Pınar ve Furkan Survivor eleme adayları oldu. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yerel basında ister patron ister muhabir olun bütün bunlar ciddi fedakarlık gerektirir

Gündem ve haberleri Akşam Gazetesi yazarlarından takip edin (22 Mart 2017)

Dünyanın en mutlu ülkeleri belli oldu

Toplu mezarda 47 kafatası daha bulundu

En Çok Okunanlar

Reklamı Kapat