Reklamı Kapat

Ogeday Girişken kimdir, Survivor Ogeday kaç yaşında, nereli, kardeşi kim?

Survivor 2017 Ogeday kimdir? Survivor 2017 yeni sezon TV 8’de ekranlara merhaba dedi. Survivor Ogeday Girişken kimdir nereli kaç yaşında? Yakışıklılığıyla göz dolduran Ogeday Girişken gönüllüler takımında yer alıyor. Survivor’un dikkat çekici isimlerinden biri olan Ogeday hakkında merak edilenler haberimizde.

Survivor 2017 ekibinin dikkat çeken isimlerinden birisi Ogeday Girişken oldu. Survivor Ogeday kimdir? Survivor 2017 yeni sezonla TV 8 ekranlarında seyircilere merhaba dedi. Gönüllüler takımında yer alan Ogeday Girişken yakışıklılığıyla yeni sezonda dikkat çekti. Peki, Ogeday kimdir nereli kaç yaşında? Ogeday Girişken Survivor adasının sporcu kökenli güçlü yarışmacılarından biri. Survivor 2017 kadrosunun büyük bir kısmını sporcular oluşturdu.

SURVIVOR 2017 SON DAKİKA HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

SURVİVOR OGEDAY KİMDİR?

Ogeday Girişken Survivor adasının sporcu kökenli güçlü yarışmacılarından biri. Survivor 2017 kadrosunun büyük bir kısmını sporcular oluşturdu. 'Milli' damga yiyen Survivor 2017 yarışmacıları arasında Ogeday ile birlikte tam 12 sporcu yer alıyor. Milli sporcuların 7'si ünlüler takımında 4'ü ise gönüllüler kadrosunda bulunuyor.

İşte o milli isimlerden biri de Ogeday Girişken. Ogeday'ın spordaki tercihi kürek olmuş. Fenerbahçe kürek takımında yer alan Ogeday Girişken aynı zamanda milli sporcu kadrosunda bulunuyor. 1992 doğumlu olan Ogeday Girişken instagram sayfasında özel hayatına dair paylaşımları ile de dikkat çekiyor. Marmara Üniversitesi mezunu olan Ogeday Girişken en çok paylaşımı da sevgilisi İlayda Yalçın ile yapmış.

SURVİVOR ELEME ADAYLARI KİMLER (21 MART)

Survivor dokunulmazlık oyununu bu haftada ünlüler kaybetti. Ünlüler Şahika'yı tek aday olarak potaya çıkarttı. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Adem'de Sedat'ın ismini söyleyince elenmesi muhtemel iki aday belli oldu. 20 Mart'ta oynanan Survivor dokunulmazlık oyununu ünlüler kaybetti. Ünlülerde bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan isim Sabriye oldu. Sabriye Furkan'ı eleme adayı olarak belirledi. Ünlüler adasında yapılan oylamada ismi en çok yazılan isim Pınar olunca Pınar'da eleme adayı olarak belirlendi. 

Survivor elemesi için 4 aday belirlenmiş oldu. Şahika, Sedat, Pınar ve Furkan Survivor eleme adayları oldu. 

 'Bizim saltanatımızda isteyen camisine gider, isteyen için en büyük kiliseler hür. Türkü, Kürdü, Bo

İşte Payitaht'Abdülhamid'in yürekleri titreten o sahnesi

İşte FETÖ’nün İstanbul’daki gizli kalesi!

Büyülü bir dünyaya yolculuğa çıkartan fotoğraflar

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

En Çok Okunanlar

Reklamı Kapat