• $ 5,7065
  • € 6,3134
  • 271.46
  • 107675
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Zerrin Özer'e Murat Akıncı şoku... Boşanma kararını açıkladı

Zerrin Özer 1 günlük eşi Murat Akıncı hakkında ortaya çıkan iddiaların şokunu yaşıyor. Canlı yayına bağlanan kadınlar Murat Akıncı'nın kendini dolandırdığını iddia etmişti. Akıncı ile ilgili son olarak Adnan Oktar iddiası gündeme geldi. Zerrin Özer boşanma kararı aldı.

Bir gün önce Murat Akıncı ile evlenen Zerrin Özer sabah karşılaştığı dolandırıcılık iddialarının sessizliğini bozdu. Zerrin Özer yalnızca bir gün evli kaldığı Murat Akıncı'dan boşanmaya karar verdi. 

İşte Zerrin Özer'in menajeri Kemal Aslan'ın açıklaması:

Değerli basın mensupları;
16 Haziran Pazar günü evlenen Zerrin Özer ve Murat Akıncı hakkında iki gündür basında yer alan haberlerle birlikte evlilik birliğinin temelden sarsıldığı görülmüştür. Zerrin Özer, biraz önce bana boşanma kararını açıklamıştır. Gerekli yasal süreç için işlemler tarafımızdan başlatılmıştır.

NE OLMUŞTU?

ADNAN OKTAR'IN MÜRİDİ İDDİASI!

TemizMagazin'in iddiasına göre, Zerrin Özer'in eşi Murat Akınca, geçtiğimiz aylarda pek çok suçtan yakalanan Adnan Oktar'ın müridi olduğu iddia edildi. Estetikli görüntüleriyle çok tanınan 'Kedicikler'i herkes tanıyor. Bir de Adnan Oktar'ın 'Aslanlarım' dediği erkek müridleri var. İşte bu kedicikler ve aslanların arasında Zerrin Özer'in eşi de var.

ESRA: ALTINLARIMI BOZDURTTU

"Sosyal medyadan tanıştık 2016 yılında, o dönem annemi kaybetmiştim. Duygusal boşluktayken hayatıma girdi. Hepsini bile bile beni kurban seçti. Maddi olarak kaybettim ama şükürler olsun manevi olarak kaybetmedim. Murat Akıncı, koltuk döşemeci.

SEDA: 400 BİN TL PARAMI ALDI

"Mahmut Atalay olarak tanıtmıştı bana kendisini o yüzden uzun süre polis ulaşamadı. İlk seferinde elinde çekle geldi yanıma, "Çeki bozdurabilmek için 12 TL'ye ihtiyacım var" dedi. "Saat beşte para gelecek öderim" demişti ama beşten sonra sürekli hakaret ve tehditlerle karşılaştım. Paralar da daha yüksek rakamlara çıkmaya başladı.

'ORADA SİGORTAM ATTI'

İki buçuk ay görüştük 30 bin TL kaybettim, Trabzon bileziğimi verdim. En son bana 'Telefonunu sat bana para gönder' dedi. Orada sigortam attı. Sonrasında bana annesiyle birlikte hakaretler yağdırdı. Öz babasının ikinci eşi bana 'Evimize gelip, evladımın telefonunu alıp gitti' dedi.


<p>Instagram hesabından videolar yayınlayan Ece Erken, ´Her şeyimiz bu hesaba bağlı. Şu an hepimiz t

Ece Erken Hacklendi! ´Şu An Hepimiz Tehlike Altındayız!´

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

WhatsApp’ta tüm platformları etkileyen güvenlik açığı

Yerin 400 metre altından geliyor!