HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

Murat Yıldırım ve Uğur Polat seti bıraktı

Güneş'te yer alan habere göre Meryem Uzerli, Murat Yıldırım ve Uğur Polat'ın başrollerini paylaştığı ‘Gecenin Kraliçesi’ dizisinin son 6 aydır yoğun şekilde tanıtımı yapılıyor.

Reklam süresince Meryem Uzerli üzerine olan çalışmaların yoğunluğuna ses çıkarmayan Murat Yıldırım, son tanıtım filminin abartılmasına isyan etti. Dizinin başlamasına bir hafta kala kanalda dönen son tanıtımda Uzerli’in 3 yıl sonra setlere dönmesi vurgulanıyordu. Bu zamana kadar sesini çıkarmayan Yıldırım, bu tanıtımdan sonra isyan bayrağını çekti.

İddiaya göre son tanıtım yayınlandığında Uğur Polat’la karşılıklı sahne oynayan oyuncu, 'Yıllardır bu piyasadayım, ben böyle bir şey görmedim. Benim içinde olduğum her proje tuttu ama sanki diziyi sadece Meryem götürecekmiş gibi gösteriliyor, çalışmıyorum' diyerek seti bıraktı. Murat Yıldırım’ın bu tepkisine destek veren usta oyuncu Uğur Polat da çalışmayı durdurunca sette kriz yaşandı.

Set ekibi durumu hemen dizinin yapımcısına bildirdi ve yapımcı o gün seti iptal etti. Alınan bilgiye göre yapımcı daha sonra Polat ve Yıldırım’ı aynı gün arayarak durumu anlattı ve ertesi gün set kaldığı yerden devam etti.

Haber Turu

Fethullah Gülen iade edilecek mi? ABD açıkladı mı?

Fethullah Gülen Türkiye'ye iade edilecek mi? ABD, Fethullah Gülen'in Türkiye'ye iadesiyle ilgili son kararını 1-2 gün i...

Simon Peres öldü mü, Simon Peres kimdir, kaç yaşında?

Simon Peres öldü mü? İsrail eski Cumhurbaşkanı Peres, Tel Aviv'de tedavi gördüğü hastanede 93 yaşında öldü. İsrail Başba...

Konserve kutularına tuzaklanmış patlayıcı ele geçirildi

Hakkari'de PKK'lı teröristlerce konserve kutularına tuzaklanmış el yapımı patlayıcılar ele geçirildi.