İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 3,6659
  • 4,3134
  • 151,53
  • 106.991
Reklamı Kapat

Fi dizisi yeni 8. 9.bölümleri ne zaman?

Yapımcılığını Ay Yapımın üstlendiği ve yönetmenliğini Mert Baykal’ın yaptığı Fi dizisi Puhu Tv’de izleyicisiyle buluşuyor. Fi dizisi 8,9. bölüm fragmanları ise yayınlandı bölümler ise 19 Mayıs Cuma günü ekrana gelebilir.

İlk 7 bölümüyle 330 bin kişinin takip listesine girmeyi başaran Fi dizisi, izleyicilerin dikkatini oldukça çekti. 8. bölümün ne zaman yayınlanacağı hakkında bir bilgi olmasa da bu hafta yayınlanması bekleniyor. Ayrıca Twitter'da da sık sık Fi dizisinin yeni bölümünü bekleyen izleyiciler konuyla ilgili tweet atıyor. Başrollerinde Ozan Güven, Seranay Sarıkaya, Mehmet Günsur ve birbirinden ünlü isimleri barından Fi dizisinin 8. ve 9. bölümler 19 Mayıs Cuma günü izlenebilecek.

Fİ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Başrollerinde Ozan Güven, Seranay Sarıkaya, Mehmet Günsur ve birbirinden ünlü isimleri barından Fi dizisinin 8. ve 9. bölümler 19 Mayıs Cuma günü siteye yüklenecek. Son bölümde Duru Deniz’den aldığı telefonla Amerika’ya gitmekten vazgeçmiş, Can ise geçmişte yaşandığı travmayı ekranda anlatmış, alık olduğunu belirtmişti. Can tam Amerika’ya gidecekken Eti müdahalede bulunmuştu. Yeni bölümde bu olayların ardından Deniz, Can ve Duru’yu neler bekliyor?

8,9. bölüm fragmanı 

Fİ 8 9 DA NELER OLACAK?

Can Manay ve Duru yüzleşiyor. Duru Manay'a, "Biz senin dünyana ait değiliz. Bizimle oyun oynama" diyor. Ancak Manay'ın cümleleri Duru'nun aklını karıştırıyo. "Ya bu oyun değilse, ya seni herşeyden daha çok istiyorsam?" Yeni bölümde neler olacak? 8.9. bölümler 19 Mayıs'ta Puhu Tv'De

 

Bağdat hükümetine bağlı orduların dün gerçekleştirdiği Kerkük operasyonu başarıya ulaştı. Akam saatl

Barzani ayaklar altında!

Haşlanmış yumurtanın suyunu sakın dökmeyin!

Cumhurbaşkanı Erdoğan Varşova'da resmi törenle karşılandı

Şırnak'ta kömür ocağında göçük: 6 hayatını kaybetti