İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 3,4904
  • 4,1854
  • 147,02
  • 104.918
Reklamı Kapat

En kötü oyuncu Sinem Kobal!

Son günlerde oynadığı diziler ve Arda Turan'la yaşadığı ilişkiyle adından sıkça bahsettiren Sinem Kobal, en kötü oyuncular listesine girdi.

Küçük Sırlar dizisindeki performansıyla "2010 yılının en kötü kadın oyuncusu" seçilen Sinem Kobal, bu yüzden internette alay konusu oldu. Kobal için, "İyi, hoş da bir de oynayabilse" gibi yorumlar yapıldı.

SİNEM KOBAL KİMDİR?

14 Ağustos 1987 İstanbul. Sinem Kobal Türk , sinema , tiyatro, reklam, sunucu ve dizi oyuncusu. 14 Ağustos 1987 yılında İstanbul’da doğdu. Aslen Rize iline bağlı Hemşin ilçesindendir.Babası İnşaat mühendisi annesi ise ev hanımıdır.Kerem adında Selena dizisinde Atacan adlı bir karakteri oynayan bir erkek kardeşi var.

Dört yaşında Yıldız Alper bale okulunda başladığı bale eğitimine sekiz yıl devam etti. Royal Akademi'den diplomasını aldı.Yıldız Alper bale okulunda okurken her yıl sonunda resital verilirdi ve Sinem Kobal her yıl bu etkinlikte yer alırdı.İSTEK vakfı Özel Acıbadem Lisesini 2001 yılında bitirdi.

Başarılı bir öğrenci olan Sinem Kobal, ortaokulda öğrenci iken, okul basketbol takımıyla İstanbul birinciliği, sonra voleybol takımıyla ikincilik ve step birinciliği kazandı.Şimdi ise latin dansı ve Aikido sporu yapıyor.Aslan burcu'dur.Koyu Galatasaray Spor Kulubü taraftarıdır.Ünlü tiyatrocu Haldun Dormen'in Dormen Tiyatrosu'nda misafir öğrenci olarak eğitim gördü, oyunlarda oynadı.Daha sonra Uygur Tiyatrosunda bir sezon oyunlarda oynadı.

Sinem Kobal Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne ve Gösteri Sanatları bölümünde dördüncü sınıf öğrencisidir.Beykent Üniversitesi öğrencisi Sinem Kobal'a başarı ödülü vermiştir.Akatlar Kültür Merkezi'nde yapılan Jetix Çocuk Ödülleri ödül töreninde Selena En Sevilen Yerli Televizyon Dizisi seçildi. Sinem Kobal En Sevilen Türk kadın oyuncu seçildi. Halen ATV’;de yayınlanmakta olan Selena adlı bir dizide Selena adlı bir karakteri oynamaktadır

Erbil'in referandum ısrarıyla ilgili konuşan Milli Savunma Bakanı Canikli: Bu referandum yeni bir sa

Bakan Canikli: Bu referandum yeni bir savaş fitili demek

Haşlanmış yumurtanın suyunu sakın dökmeyin!

Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı düğün fotoğrafları en son detaylar

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

En Çok Okunanlar