İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

Reklamı Kapat

Albüm savaşı başlıyor 

Müzik dünyasının top isimleri yazın fırtınalar estirecek. Tarkan, Gülşen, Hadise gibi ünlüler, sıcak yaz günlerinde dinleyicilerini serinletecek. 

Müzik dünyası yaz ayında en parlak  dönemini yaşayacak. Ajda Pekkan, Tarkan, Gülşen, Hande Yener, Hadise, Serdar Ortaç, Ebru Yaşar ve Bengü gibi ünlü isimler çıkarmaya hazırlandıkları yeni albümleriyle plajların nabzını tutacak.  

Stüdyoda yaza hazırlık! 

Hande Yener ‘Hepsi Hit Vol:2’yi haziran ayında çıkaracak. Yıldız Tilbe'yle birlikte çalışan Hadise, vaktinin çoğunu stüdyoda geçiriyor. Serdar Ortaç, Yasin Keleş, Mert Ekren ve Sinan Akçıl'ın projelerinde yer alacak. Gülşen, single çıkaracak. Ebru Yaşar, birçok ünlü isimle çalıştığı albümünü mayısta piyasaya sürecek. 

'Yakar Geçerim' parçasını aldı

 

Tarkan, pop albümünde son rötuşları yaparak yazın hitlerine imza atmaya çalışıyor. Popçu, söz ve müziği kendisine ait olan Ajda Pekkan ile düet yaptığı 'Yakar Geçerim' parçasını albümüne aldığı söylendi.

Tarkan ile sürpriz düet geliyor 

Ajda Pekkan bol sürprizlerle hazırladığı albümünü temmuz ayında müzikseverlerin beğenisine sunacak. Bugünlerde stüdyolarda sabahlayan sanatçının ikinci kez Tarkan ile birlikte düet yaptığı konuşuldu. 

İstanbul'da TÜMSİAD Genel kurulunda konuşma yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan muhalefete yükl

Cumhurbaşkanı Erdoğan:Demokrasi için er meydanı seçim meydanıdır ne maharetiniz varsa orada gösterin

Bu evlerde her şey ters

Rus generalin tabutunun bulunduğu alanda neler çıktı neler!

Gündem ve haberleri Akşam Gazetesi yazarlarından takip edin (29 Nisan 2017)

En Çok Okunanlar