HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

Ölümcül Ebru Polat aşkı

Güzelliğiyle dikkat çeken genç şarkıcı Ebru Polat, Azerbaycan'lı bir fanatik hayranının bileklerini keserek twitter'dan resmini yollamasıyla büyük bir şok yaşadı.

Azerbeycan'lı bir hayranının sevgisi Ebru Polat'ı şoke etti. Ebru Polat, twitter'daki hesabına sürekli mesaj atıp kendisiyle görüşmek isteyen fanatik hayranını defalarca reddedince olanlar oldu. Reddedilmeye dayanamayan genç hayran, 'Bileklerimi keserim senin' için şeklinde attığı mesajın ardından kestiği bileğinin sargılı fotoğrafını twitter'dan paylaştı. Gördüğü fotoğraf karşısında paniğe kapılan güzel şarkıcı, menajerleri aracılığıyla iletişime geçtiği hayranının durumunun iyi olduğunu öğrenmesi üzerine rahat bir nefes aldı.

BU KADARI DA ÇOK!
'Sevgi, hayranlık iyi de, bu kadarı da çok' diyen Ebru Polat, 'Özünde bu kadar sevilmenin gururunu da yaşıyorum. Bunu bilmek güzel ama sakın kimse kendine zarar vermesin. O zaman işin tadı kaçar' diyerek kendisine ve başka sanatçılara da fanatik derecede bağlı olan hayranlarına mesaj vermeyi ihmal etmedi.
 

Haber Turu

Diyarbakır'da 14 köyde sokağa çıkma yasağı

Diyarbakır'ın Lice ilçesinde 14 köyde sokağa çıkma yasağı ilan edildiği bildirildi.

Sınırda askeri hareketlilik

Türkiye’nin Suriye’ye yönelik ‘Fırat Kalkanı Operasyonu’ devam ederken, Adana’daki askeri hareketlilik de sürüyor. İncir...

Kelkitlioğlu'ndan 'Fırat Kalkanı' harekatı açıklaması

AKŞAM Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Murat Kelkitlioğlu 24'te "Fırat Kalkanı" operasyonuyla ilgili açıklamalarda bulundu...