İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 3.78717
  • 4.6612
  • 162.01
  • 117.499
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Natalia geri dönüyor

BUKET KAHRAMAN

buketkahramanbk@gmail.com

twitter: @buketkahraman
Instagram: @buketkahraman

Mustafa Sandal ile ‘Aşka Yürek Gerek’ şarkısında birlikte yaptığı düetle fırtınalar estiren Natalia, uzun bir aradan sonra Türkiye’ye geri döndü. Natalia, tatil için değil ama yeni bir proje hazırlığındaymış. Geçmiş yıllarda rüzgar gibi esen Natalia, aynı rüzgarı yeniden estirmekte oldukça kararlı... Kolay değil Mustafa Sandal ile yaptığı düetlerle müzik dünyasında fırtınalar estiren Yunan güzel,  dönemin önemli dizi projesi ‘Yabancı Damat’ta rol alarak Türk yunan dostluğunu bile pekiştirmişti. Natalia, Türkiye’ye döner dönmez proje hazırlığına başlamış bile. Yeni albüm çalışmasını yakın zamanda piyasaya çıkaracak olan sanatçı, Yunan bir parçada sürpriz bir isimle düet yapacakmış.

Dilara Öztunç ne yapıyor?

‘Küçük Sırlar’ dizisinde Heves isimli karakterle hayatımıza giren Dilara nerede merak ediyorum. Geçen gün sosyal paylaşım sitesinde paylaştığı fotoğrafları gördüm. Hepsi birbirinden güzel de biraz erken emekliye ayrıldığını düşünmüyor mu? 2008 Türkiye 3. güzeli olan Dilara’nın ekranlardan bu kadar erken elini çekmesine anlam veremiyorum. Ekrana bu kadar yakışan bir oyuncunun hiçbir projede yer almamasının nedenini merak etmiyor değilim. Eğer kendi tercihiyse bir kez daha düşünmesini dilerim.  

Arda’ya evlilik şartı geldi mi?

Arda Turan ve Aslıhan Doğan, 6 aydır süren ayrılıklarına noktayı koyarak yeniden bir araya geldi. Peki, bu birleşmenin bir şartı oldu mu? Yani konuşulanlar ne kadar doğruyu yansıtıyor. Sürpriz birleşmenin altından Aslıhan’ın ‘evlilik’ şartı çıktı mı? Herkesin merak ettiği konu da bu. Nedeni Aslıhan Doğan’ın ayrılık sonrası yakın arkadaşlarına yaptığı açıklama olabilir mi? Duyduğuma göre Doğan, Arda ile yeniden bir araya gelmesinin tek şartının evlenmek olduğunu dile getiriyormuş. İkiliyi yeniden bir arada görenler Doğan’ın yorumlarını dile getiriyormuş. Sürpriz buluşmanın bir şartı var mı, yok mu? Konuşulanlar doğruysa evlilik yakında diyebiliriz. 

Murat Boz kıskanç mı? 

Murat Boz, sevgilisi Aslı Enver’in ‘İstanbullu Gelin’ dizisindeki partneri Özcan Deniz ile öpüşme sahnelerini kıskanıyormuş. Yalnız cidden böyle haberler çıktıkça Boz’u gerçekten zorla kıskanç bir erkek yapacaklar gibime geliyor. Biri popstar biri aktrist birbirini özel hayatlarında kıskanmalarını belki anlarımda iş hayatlarına yansıtacaklarını sanmıyorum. Bence biraz daha renkli dedikodular yapılmalı... Mesela evlenecekler mi? gibi…

 

 

 

 

Kültür ve Turizm Bakanlığı Kültür Sanat Özel Ödülleri´nde konuşma yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip E

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Afrin savaşında 1829 terörist etkisiz hale getirildi

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

TCG ANADOLU Çok Maksatlı Amfibi Hücum Gemisi görüntülendi

En ilgiçt tasarımlı araçlar

En Çok Okunanlar