İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 3,9483
  • 4,6864
  • 163,60
  • 104.549
Reklamı Kapat

Kalos İrthes Fadik

Fadik Sevin Atasoy, iki yıl önce rol aldığı Dudaktan Kalbe dizisinin Yunanistan'da gösterilmesiyle birlikte geniş bir yabancı hayran kitlesine sahip oldu

Ünlü oyuncu Fadik Sevin Atasoy, bir dönem Show TV'de büyük beğeniyle izlenen Dudaktan Kalbe adlı dizinin Yunanistan'da yayınlanmaya başlamasıyla Avrupa'ya açıldı. Başrollerini Aslı Tandoğan, Burak Hakkı ve Yiğit Özşener'le birlikte paylaştığı dizide Leyla karakterini canlandıran Atasoy, Yunan hayranlarının sayısının hızla arttığını söyledi. Ünlü oyuncu, Reşat Nuri Güntekin'in ünlü eserinden televizyona uyarlanan dizide 13 bölüm rol almış, daha sonra senaryo gereği ölmüştü. Dizi, Burak Hakkı ve Yiğit Özşener'i de Yunanistan'da star haline getirdi.
İNGİLİZCE YAZIYOR
Öte yandan, daha önce çıktığı seyahatlerde havalimanında iki kez bavulunu kaybeden Atasoy, yaşadıklarını sosyal Twitter'da paylaşmış ve takipçilerinden büyük destek bulmuştu. 'Fadik ve Kırmızı Bavul' isminde bir internet sitesi hazırlayan Atasoy, Yunanistan'daki hayranlarının baskısıyla siteyi aynı zamanda İngilizce olarak hazırlamaya karar verdi. Bir süredir tüm yazıları İngilizce'ye çevirmekle uğraşan Atasoy, 'Yunanlı hayranlarımın isteği üzerine Yunanistan'a gideceğim' dedi. Fadik Sevin Atasoy'un sitesinde küçük yaşlarına ait sigara içerken çekilen bir fotoğrafını da koyması dikkat çekti.

Ömer KARAHAN

Uluslararası Şehit Ömer Halisdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde öğrenim gören öğrenciler, Öğretmenl

Öğretmenler Günü'nü 30 dilde kutladılar

Bilim dünyasını şaşırtan limon ve sarımsak mucizesi!

Rus milyarder NASA'dan önce harekete geçti!

Yunuslar İstanbul Boğazı'nda avlanırken havadan görüntülendi