İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 3,5220
  • 4,1345
  • 145,93
  • 106.825
Reklamı Kapat

Cümbüş var

SEVCAN BÜYÜKTURGAY

sevcaningardirobu@gmail.com

Meltem Cumbul, öyle bir elbise giymiş ki, neresinden baksak olmuyor. O gri üzerine gold kabartma uygulanmış, Japonların geleneksel elbise modeli üzerine hiç yakışmadığı gibi, kendisini çok geniş göstermiş. O kol kesimi, kolları daha da kalın yapmış ve kumaş tüm bel ve karın bölgesini ortaya çıkarmış. Birde bu kadar ayakkabı, çanta, elbise dore rengi çok boğucu. Sonuç, çok rüküş…

Anne eli değmiş 

Nil Karaibrahimgil, siyah ince askılı body ve altına giydiği metal simli, payetli dar kesim pantolonla annesinin etekten diktiği tozpembe kanatlarla yine kendine özgü tarzını konuşturmuş. Boyundan bağladığı zincir aksesuvar tarz ve güzel durmuş. Saç ve makyaj hoş. Yine kendi başına, yaratıcılığı için de tam bir özgür kız ‘Nil’. 

Sade ama renksiz 

Öykü Karayel, siyah ve beyazı doğru kombinlemiş. Mini beyaz elbisesi, siyah deri ceketi ve botlarıyla hem rahat hem de stil olmuş ama bu iki rengi bir araya getirirken, saç ve makyajını o kadar karanlık yapmış ki çok renksiz bir görüntü vermiş. En azından bir kırmızı ruj veya canlı tek renk bir çanta bu soluk görüntüden kurtulmasını sağlardı. 

Kırmızının sultanı 

Nurgül Yeşilçay, giymiş olduğu Ezra&Tuba koleksiyonundan ipek ve dantel puantiye detaylı, tül fırfırlarla hareketlendirilmiş gömleği içinde harika gözüküyor. Keşke o askılar dantel kısımda gözükmemiş olsaydı. Siyah etek ve ayakkabılar zarif. Saç ve makyaj sade, hoş. O yeşil küpeler olmasaydı da olurdu. Ama her şeye rağmen güzel.

 

 

 

 

 

 

 

Yolcu taşıyan otobüs uçurumdan aşağı yuvarlandı. Hindistan'ın Kullu kentinde bir otobüs uçurumdan aş

Hindistan’da aslanlardan köy ziyareti

Haşlanmış yumurtanın suyunu sakın dökmeyin!

Gündem ve haberleri Akşam Gazetesi yazarlarından takip edin (18 Ağustos 2017)

Side Antik Kentinde Roma Dönemine ait iki heykel bulundu

En Çok Okunanlar