İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

Reklamı Kapat

Vizyondaki filmler 23.03.2017

Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta ikisi yerli 6 film vizyona girecek.

Ahmet Katıksız'ın yönettiği ve Fahriye Evcen, Murat Yıldırım, Fatih Al ile Filiz Ahmet'in oynadığı "Sonsuz Aşk" izleyiciyle buluşacak. Senaryosu Deniz Akçay Katıksız'a ait olan filmde, Fahriye Evcen, kardeşiyle kurduğu düzende küçük mutluluklarla yaşamını renklendiren "Zeynep" karakterini canlandırırken, Murat Yıldırım ise genç yaşta profesör olan cerrah "Can" karakteriyle izleyiciyle buluşacak. Komedi ve dram karışımı film, hiçbir ortak noktaları yokmuş gibi görünen iki insanın aşk hikayesini konu alıyor.

- "Beyaz Balina"
A. Uygur Öztürk'ün yönetmenliğini yaptığı "Beyaz Balina" filminde Güneş Sayın, Umut Karadağ, Kaan Ürkmez, Efe Karaman ve Erden Alkan gibi isimler rol aldı. Dram türündeki film, farklı hayatları Anadolu'nun ücra bir köyünde kesişen Ali ile Vahap adlı iki çocuğun düşmanlıkla başlayıp dostluğa uzanan ilişkilerini odağına alıyor.

- "Hayat"
Jake Gyllenhaal, Rebecca Ferguson, Ryan Reynolds, Hiroyuki Sanada, Olga Dihovichnaya ile Ariyon Bakare'nin başrollerini paylaştığı "Hayat" filminin yönetmenliğini Daniel Espinosa üstlendi. Bilim-kurgu ve gerilim türündeki film, Mars'taki uluslararası tam donanımlı bir uzay istasyonunda görev yapan altı kişinin, tek hücreli bir varlığı keşfetmesiyle gelişen olayları konu ediniyor.
life filmi ile ilgili görsel sonucu

- "Otoban"
Eran Creevy'in yönettiği "Otoban" filminde Nicholas Hoult, Felicity Jones, Ben Kingsley ile Anthony Hopkins gibi oyuncular rol aldı. Aksiyonu bol bir kaçış hikayesini odağına alan film, soyguna bulaştıktan sonra işleri ters giden ve acımasız bir çetenin liderinden kaçmaya başlayan bir gencin, yeni tanıştığı sevgilisini bu çeteden korumaya c¸alıs¸ırken kendini otobandaki kovalamacanın ic¸erisinde bulmasını anlatıyor.

- "David Lynch: Yaşam Sanatı"
ABD ve Danimarka ortak yapımı "David Lynch: Yaşam Sanatı" adlı belgesel film, izleyiciyi, 4 Oscar adaylığı bulunan efsanevi yönetmen "David Lynch"in, Amerika'da küçük bir kasabada başlayan çocukluk hayatından sanatla tanışma dönemine doğru bir yolculuğa çıkarmayı amaçlıyor. Jon Nguyen ve Rick Barnes'in yönetmenliğini yaptığı film, ayrıca sinema tarihine pek çok eşsiz başyapıt bırakan kült yönetmenin bilinmeyen anlarına da tanıklık ettiriyor.
David Lynch: Yaşam Sanatı ile ilgili görsel sonucu

- "Power Rangers"
Dacre Montgomery, Bill Hader, Naomi Scott ile Ludi Lin'in oynadığı bilim-kurgu türündeki "Power Rangers" filminin yönetmen koltuğunda Dean Israelite yer alıyor. Senaryosu John Gatins ile Ashley Miller'e ait olan ve 90'lı yıllarda televizyon ekranlarında yer alan dizinin sinema uyarlaması "Power Rangers", yaptıkları bir keşif sonrası süper güçler kazanan beş lise öğrencisinin hikayesini beyaz perdeye taşıyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Karaçok'ta ne olduysa Sincar'da ne olduysa bunlara devam edeceğiz

Yeni KHK ile kapatılan kurum ve kuruluşlar 29 Nisan 2017

750 polisle 'infaz' operasyonu

Yeni KHK ile ihraç edilen personellerin tam listesi 29 Nisan 2017

En Çok Okunanlar