HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

Ariş Pırlanta’dan ‘Kadın’ Kadar Değerli Özel Tasarımlar

Ariş Pırlanta, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için hazırladığı özel tasarımlarıyla bu anlamlı günü unutulmaz hale getiriyor!

Ariş Pırlanta’nın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Koleksiyonu’nun ana teması bu özel günün tarihini gösteren 8 rakamının çağrıştırdığı sonsuzluk ve kadın-erkek eşitliği… Tüm tasarımlarda yer alan pırlanta ise “Her Kadın Pırlantadır” sloganına atıfta bulunuyor.

Kadın ve Sonsuzluk
Dünya Kadınlar Günü’nün tarihini vurgulayan 8 rakamının ve mutlu kadınları simgeleyen kadın silüetlerinin yer aldığı pırlantalı altın kolye, Ariş Pırlanta’nın dünya kadınlarına ithaf ettiği çok özel bir tasarım...

Uyumun Rengi
Kadın ve erkek varoluşundaki dengeyi, uyumu anlatan terazi formundaki kolye ise tamamlanmayı, birlikte varoluşu simgeliyor.
 
‘BİR’İZ
Kadın ve erkek sembollerinin pırlantayla tamamlanarak sonsuzluğu oluşturduğu form, zıtlıktan doğan birliği anlatıyor.

Sonsuz Sevgi
Birlikte tamamlanan iki kalp… Sevginin ışığını sonsuza taşıyan bir güç… Bir arada var olan iki kalbi simgeleyen kolye, pırlantanın ışığıyla sonsuz sevgi mesajı veriyor.

Haber Turu

Uluslararası İşgücü Kanun Tasarısı Meclis’ten geçti

Uluslararası İşgücü Kanun Tasarısı TBMM Genel Kurulu’nda kabul edildi.

FETÖ'cü konsolosluk çalışanı Japonya'ya kaçtı!

Japonya, FETÖ soruşturması nedeniyle Japonya'ya kaçan Türkiye'nin Kazan Başkonsolosluğundaki görevli hakkında Japonya iç...

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ni 'Korkut' koruyacak