İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 3,4899
  • 4,1931
  • 147,39
  • 104.918
Reklamı Kapat

TFF derhal istifa etsin

G.Saray, PFDK'ya sevki 'Çamur bulaştırma çabası' olarak niteledi, TFF'yi istifaya davet etti

PFDK'ya sevk kararı üzerine toplanan G.Saray yönetimi, sert bir bildiri yayınladı:
'TFF'NİN kararları, Türk kamuoyunun zekasıyla alay etmek, adalet duygusunu hiçe saymak ve uluslararası kuralları görmezden gelmektir. Federasyon, Türk futbolunu telafisi mümkün olmayan bir çıkmaza götürmektedir.
BAŞINDAN itibaren G.Saray'ı şike çamuruna bulaştırma çabası ve 'Bu sürece G.Saray'ı da dahil edebilirsek işin içinden daha kolay çıkarız' zihniyeti bugün (dün) somut biçimde ortaya çıkmıştır.
TFF yönetimi, Türk futbolunu temsil eden, haklarını savunan, futbolumuzu ileriye götürmeye çalışan bir organ olma niteliğini kaybetmiştir. G.Saray bu nedenlerle TFF yönetiminin Türk futboluna daha fazla zarar vermeden derhal istifa etmesinin zorunlu olduğuna inanmaktadır. Sabır ve iyi niyetle izlediğimiz süreçte gelinen nokta ne yazık ki, gerçeklerin halı altına süpürülmesinden başka bir sonuç doğurmamıştır.
G.SARAY Spor Kulübü Yönetim Kurulu olarak tüm camiamızın ilk günden itibaren sürdürdüğü soğukkanlı duruşundan taviz vermeyeceğine, herhangi bir provokasyona alet olmayacağına inancımız tamdır.'

Durumu gülerek karşılıyorum
G.Saray İkinci Başkanı Adnan Öztürk, Sports TV'ye PFDK'ya sevki değerlendirdi, 'Durumu gülerek karşıladım' dedi. Öztürk, '58. maddede değişiklik yapılarak kurtarma operasyonu yapıldı. Daha önce de bu konu hakkında yapılacak çok sayıda değerlendirme vardı ama atı alan Üsküdar'ı geçti' diye konuştu.

G.Saray neden sevk edildi
TFF'nin G.Saray'ı 15 kulüple birlikte PFDK'ya sevk etmesinin 3 sebebi olduğu iddia edildi:
1-Şike iddianamesinde, G.Saray-F.Bahçe maçı öncesi Aziz Yıldırım'ın İlhan Ekşioğlu aracılığıyla menajer Doğan Ercan üzerinden Barış Özbek'e ulaşmaya çalıştığı ancak bu durumun somut bir şekilde tespit edilemediği iddiası yer aldı.
2-Yine iddianamede G.Saray-Trabzon maçı öncesi Şekip Mosturoğlu'nun Adnan Sezgin'e teşvik primi teklif ettiği ama tespit edilemediği vurgulandı.
3-Ek klasörlerdeki tapelerde F.Bahçeli yönetici Murat Özaydınlı'nın Başkan Aziz Yıldırım'la telefon görüşmesinde Adnan Polat'a şaka yoluyla 2 milyon lira teklif ettiğine yönelik diyaloglar var.

Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı, nikah kıymak için St. Tropez'den Marsilya'ya helikopterler gitti. Nik

Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı'na havada düğün konvoyu

Haşlanmış yumurtanın suyunu sakın dökmeyin!

Bunu yapan patrona büyük ceza!

iOS 11 yayınlandı! İşte İOS 11'i destekleyen telefonlar

En Çok Okunanlar