İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 3.8101
  • 4.6578
  • 163.26
  • 115.147
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Şikeyi hangi aletle ölçmüşler

Trabzon Başkanı Sadri Şener'den 'Sahada şike yok' açıklamasına ilginç bir yorum geldi:

F.Bahçe ile bizi aynı keyefe koyup PFDK'ya sevk etmeleri çok yanlış Şike sahaya yansımadı diyorlar. Hangi aletle, neyle ölçmüşler. Çok komik

Trabzonspor cephesinde TFF'ye tepki var... Türkiye Futbol Federasyonu'nun dün aldığı 'Sahada şike yok' kararına büyük tepki gösteren Başkan Sadri Şener, 'Neyle ölçmüşler' yorumunda bulundu. Şener, ayrıca UEFA'ya gideceklerinin altını çizip çarpıcı mesajlar verdi:   
  
- F.BAHÇE ile bizi aynı kefeye koyup PFDK'ye sevk etmeleri yanlış. UEFA'ya gideceğiz. Bana sürekli 'Masaya vur' diyen yerel basından bir kişiyi Demirören'in toplantısında görmek isterdim. UEFA'ya rağmen bu iş bitmez. Mümkün değil. Ben neden Disiplin Kurulu'nda olacağım? Etik Kurul yazmış, savcı yazmış, Yeterli bilgi belge yok' diye. Neden gidiyoruz disipline?

UEFA'DAN RANDEVU TALEP ETTİK
- GİANNİ Infantino'ya 1 hafta önce mektup yazdım. Bir karar vereceklerini söylediler. Geçen hafta randevu talep ettik. 'Görüşürüz' demişti. Bu ara giderim. UEFA' ya gideceğiz. Neye dayanarak değiştiriyorsun 58. maddeyi? UEFA bu kararları kabul etmeyecektir, ceza verecektir. Maalesef bu kararı alanlar benim de desteklediğim federasyon. Bir türlü anlayamıyorum. Madem 58. Madde'yi değiştirecektiniz, 27 Ocak kongresinde niye 'hayır' dediniz?

TARAFTARLAR DA ÇOK KIZGIN
BU arada son gelişmeler üzerine taraftarlar TFF'ye tepki gösterip Sadri Şener'e sitem etti. Taraftarlar Şener'i 'etkisiz' kalmakla da suçlarken şu görüşleri yansıttı:
- SADRİ Başkan, al yanına çok iyi dil bilen iyi bir avukat. Başından sonuna kadar tüm süreci anlat.
- SENİN arkanda Trabzon'un gücünü hisset lütfen. Biz senin arkandayız. Sen hakkımızı alırsın
- TÜRKİYE'DE adalete güvenim kalmadı. Sadri Başkan zamanından beri hakkımızı savunmayıp geri çekildin. Tarih seni affetmeyecek.
- BUNLARIN yapacağı yok derslerini sen ver Platini! Adalet getir bu ülkeye Platini.

Afrin harekatı başladı

Afrin harekatı başladı

Bilim dünyasını şaşırtan limon ve sarımsak mucizesi!

Önlisans mezunları POMEM'lere başvurabilecek

Afrin hareketı başladı. Savaş uçakları sınırdaki hedefleri bombalamaya başladı

En Çok Okunanlar