İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 3.7912
  • 4.6641
  • 162.06
  • 117.521
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Etrafı sarıldı, Cinderesi kıskaçta!

Türkiye-Suriye sınır hattındaki yerleşimlere saldıran teröristleri temizlemek için Cinderesi kıskaca alındı. Son alınan köyle birlikte Bülbül ve Azez ceplerinin birleştirilmesi için bir önemli adım daha atıldı. 

TSK ve ÖSO, sınırdaki kentlerimize saldıran teröristleri temizlemek için Cinderesi’ne yoğunlaştı. Afrin’in batısındaki en büyük yerleşim yeri Cinderesi beldesinde, Deviye köyü ve ona hakim konumdaki 3 tepede PYD/PKK’ya yönelik operasyon düzenlendi. Karadan ilerleyen ÖSO’ya havadan Türk savaş uçakları, SİHA’lar ve  Hatay sınır hattındaki topçu birlikleri destek verdi.   

KUZEY BİRLEŞİYOR!   

ÖSO, Afrin’in kuzeyindeki Ömer Simo köyünü ele geçirdi, Bülbül ve Azez ceplerinin birleştirilmesi için bir önemli adım daha atıldı. PYD/PKK işgalindeki 52 nokta terörden temizlendi. Genelkurmay etkisiz hale getirilen terörist sayısının 1439’a yükseldiğini açıkladı. 

JÖH timlerine mehter marşıyla uğurlama

Harekata katılmak üzere Suriye sınırına gitmek için Kırıkhan’dan geçen 40 araçlık Jandarma Özel Hareket (JÖH) konvoyu, mehter marşı ve vatandaşların sevgi gösterileriyle uğurlandı. 

AK Parti İl Başkanları Toplantısında konuşma yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önemli açıklam

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Biz sivillerle teröristleri ayırt etmeseydik Afrin çoktan bitmişti

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Galatasaray'da 10 futbolcunun sözleşmesi bitiyor

Cizre'de destan yazan timsahlar taburu Afrin'de