İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 3.7589
  • 4.6661
  • 162.75
  • 115.881
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Darmık tünelinden sızmaya çalışan hainlere TSK ateşi! 

Adım adım Afrin’e ilerleyen TSK ve ÖSO e teröristlere göz açtırmıyor. Cinderesi’nde Kude temizlendi, Darmık tünelinden sızmaya çalışan 13 YPG’li öldürüldü.

AFRİN, BURADAN VURULACAK

Zeytin Dalı Harekatı tüm hızıyla devam ederken, köşeye sıkışan PKK/PYD/YPG’li teröristler, Kilis’in Hisar köyünün karşısında bulunan Bekovası Köyü’ne sızma girişiminde bulundu. Teröristlerin, Türk askeri ile ÖSO güçlerinin yoğun çatışmalar sonucu daha önce ele geçirdiği Bekovası Köyü’ne Küçük Darmık Dağı’ndaki tünellerden geçerek sızmaya çalıştıkları öğrenildi. ÖSO ile Mehmetçik’in askerinin fark ettiği 13 teröristin, çıkan çatışma sonucu öldürüldü. Tünellerin hedef alındığı atışlar sonrası dağdan dumanlar yükseldi.

KUDE KÖYÜ TEMİZLEDİ 

Kilis-Hatay hattının Suriye kesimindeki Şeyh Horoz bölgesi ve çevresinde tespit edilen terör örgütü PYD/PKK’ya ait hedefler, Fırtına obüsleri, çok namlulu roketatar ve tanklarla ateş altına alındı. TSK ve ÖSO, Afrin’in kuzeybatısındaki kritik öneme sahip Kude köyünü PYD/PKK’dan temizledi. Arşali köyünün de YPG’lilerden alınmasıyla Cinderesi’nin önünde hiçbir engel kalmadı. Genelkurmay, etkisiz hale getirilen toplam terörist sayısını 1485 olarak açıkladı. 

Darmık Dağına askeri üs yapılması için kepçeler dağı yarıp yol yapmaya başladı. Kırıcılar ise teröristlerden geriye kalan kule ve mevzileri yıkıyor. Afrin buradan ateş altına alınacak

Mardin’in Nusaybin ilçesi karşısında bulunan Suriye’nin Kamışlı kentinde terör örgütü YPG’lilerin, o

Terör örgütü YPG´liler sınırdaki binaları boşalttı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Uzaya fırlatılan Tesla otomobil nerede?

Harekatın merkezindeki yazı dikkat çekti: Bu Takım Bu Maçı Alır

En Çok Okunanlar