• $ 5,7449
  • € 6,3531
  • 271.351
  • 105380
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Son dakika... Trabzon'da sel: Hayatını kaybedenlerin sayısı 7'e yükseldi

Selin vurduğu Trabzon'un Araklı ilçesinde arama çalışmaları devam ediyor. Bölgede devam eden arama çalışmalarında bir kişinin daha cansız bedenine ulaşıldı. Kayıp 3 kişi arama çalışmaları ise devam ediyor.

Çamlıktepe'de bir açıklama yapan Bakan Süleyman Soylu, selde hayatını kaybedenlerin sayısının 7'e yükseldiğini, bir kişinin daha cansız bedenine ulaşıldığını ve 3 kişinin arama çalışmalarının ise sürdüğünü söyledi.

Trabzon'un Araklı ilçesinde sağanak yağış sele neden oldu. Selde 7 kişi hayatını kaybetti, 3 kişi aranıyor. Selin etkili olduğu iki mahalleye ulaşım sabah saatlerinde sağlandı, şimdiye kadar 76 vatandaş afet bölgesinden tahliye edildi. Çamlıktepe mahallesi sakinleri dün yaşanan sel sonrası bu sabah günün ilk saatlerinde mahallelerine yaya olarak ulaştı.

BAKAN SOYLU AÇIKLAMA YAPMIŞTI

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Arama kurtarma timlerimiz çalışmalarını gece olması itibarıyla durdurdular ve yarın sabah çalışmalara devam edecekler." dedi. Soylu, şu ana kadar 3 vatandaşın cansız bedenine ulaşıldığını, 7 vatandaş içinde arama çalışmalarının devam ettiğini belirtti.


<p>Kayseri´de, emekli Ahmet Oyarkılıçgil´in (55), 90 santimetre boyundaki Kangal köpeği, dev cüssesi

Dev Kangal Köpeği İlgi Odağı Oldu

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Aralarında çok lüks olanlar bile var! Hepsi hurdaya döndü

İşte A Milli Takımımızın EURO 2020 coşkusu