İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 3,6691
  • 4,3327
  • 151,10
  • 108.977
Reklamı Kapat

Trabzonspor'da Ersun Yanal neşteri vurdu

Trabzonspor'da köklü bir değişime imza atmak isteyen Ersun Yanal, sözleşmesi biten oyuncuları takımda tutmayacak, Cardozo'ya gelen teklifler de değerlendirilecek.

Trabzonspor'da gelecek sezon takımda kimlerin olup olmayacağı konusu büyük oranda netlik kazandı. Bordomavili yönetim Douglas'ın satışı için Sporting Lizbon ile anlaşmaya varırken, sözleşmeleri sona eren Fatih ve Marin'in yanı sıra Salih Dursun ve Mustafa Yumlu ile de yeni sözleşme imzalanması beklenmiyor. Karadeniz ekibinde geride kalan sezonda performansları tartışılan ve kulüple icralık olan Özer Hurmacı ve Sefa Yılmaz ile ilgili olarak da tekliflerin değerlendirileceği öğrenildi. Gelecek sezonki bütçenin oldukça düşük seviyede tutulacak olması nedeniyle yılda 2 milyon 500 bin euro kazanan Cardozo da kulüp çıkarları doğrultusunda satılacak. Bu arada devre arasında pilot takımdan kiralanan Akakpo'nun ise takımda tutulması bekleniyor.

Eren ve Aatif'i istiyor

Yönetim ise Ersun Yanal'ın takımdan göndermek istedikleri oyuncuları, yapılacak transferlerde ilk etapta takas formülü ile elden çıkarmayı deneyecek. Güçlü bir forvet hattı kurmak isteyen Yanal'ın Muhammet ile beraber Eren Derdiyok'u da sisteminde düşündüğü belirtildi. Yanal'ın bir başka talebi de Sivas ile sezon sonunda yolları ayırmasına kesin gözüyle bakılan Aatif... Yiğidolar'da daha önce gol krallığı da yaşayan deneyimli futbolcu için Ersun Yanal'ın devreye gireceği ve görüşmeleri yürüteceği belirtildi.

Fotomaç

Adana'da Şakirpaşa İlkokulu'nda 'D' harfini yazamayınca öğretmeni tarafından darp edilen öğrenci, 'Ö

Öğrencisi 'D' harfini yazamadı diye küçük çocuğu döven cani öğretmen!

Bilim dünyasını şaşırtan limon ve sarımsak mucizesi!

Antik kent Misis gün yüzüne çıkarıyor

Caner Berke ayrılığının nedeni ortaya çıktı "Kendimi öldüreceğim!"