Reklamı Kapat

Samuel Eto'o'nun Beşiktaş'a transferi neden gerçekleşmedi?

Beşiktaş'ın transferin son saatlerine kadar kadrosuna katmak için çalışmalarını sürdürdüğü Samuel Eto'o, Aboubakar'ın aldığı ücreti isteyince transfer gerçekleşmedi.

Beşiktaş'ın her konuda anlaşmaya vardığı Samuel Eto'o'da son dakika pürüzü çıktı.. Siyah-beyazlıların uzun görüşmelerin ardından senelik 2 milyon euro + maç başına ikna ettiği Kamerunlu forvet, dün ise ücretinin düşük kaldığını ve artırılmasını talep etti. Bu talep karşısında şok olan Beşiktaş yönetimi, "Ne kadar istiyorsun?" sorusuna, "Ben 2 senelik sözleşme istedim ama sizin 1+1 yıllık önerinizi kabul ettim. Şimdi de takıma yeni gelen Vincent Aboubakar kadar para (3.3 milyon euro) isterim. Bunun altına imza atmam" yanıtını verdi.

Siyah-beyazlılar ise 35 yaşındaki Eto'o'nun bu isteğini gerçekleştiremeyeceklerini belirterek, "Aboubakar henüz 24 yaşında. Dolayısıyla aynı ücret kriterini uygulayamayız. Sana sunduğumuz ilk şartları kabul edersen bu iş olur" ifadesini kullandılar. Kamerunlu forvet Eto'o'nun da bu yanıt üzerine, siyah-beyazlı yetkililere teşekkür ederek masadan kalktığı öğrenildi. Beşiktaş yönetimi Samuel Eto'o ile anlaşılması durumunda Antalyaspor'a da bonservis bedeli olarak para + Ömer Şişmanoğlu'nu verecekti.

NOUMA: BAŞKAN İSTEMEDİ

Eto'o ile ilgili iki gündür sanal ortamda paylaşımlarda bulunan Beşiktaş'ın eski yıldızı Pascal Nouma, ilginç bir yorumda bulundu. Nouma, "Beşiktaş'ın Eto'o transferi artık çok zor. Transfer için tek engel şartlar değil, başkan Orman da Eto'o transferini istemiyor" ifadelerini kullandı.

Fotomaç

Fetullahçı Terör Örgütü'nün darbe teşebbüsü sırasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik s

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a 'suikast timi' mahkemeye böyle getirildi

Suikast timi mahkemeye böyle getirildi

Artık Türkiye'de de yapılıyor

Bingöl'de 2 ton patlayıcı ele geçirildi

En Çok Okunanlar