HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

Fenerbahçe'de Caner Erkin'e af çıkıyor

Milli futbolcunun özür dilemesi, havayı yumuşattı. Pereira da takıntılı değil. Yıldız sol bek ağır para cezasıyla takıma dönebilir.

Fenerbahçe'de Caner Erkin'in affedilme beklentisi doğdu. Milli futbolcunun özür dilemesi havayı yumuşattı. Pereira, "Caner takıma saygısızlık yaptı. Kişisel bir sorunum yok. Caner'i severim. Ama takıma karşı bu hareketi ben yapsam bile herkes buna karşı durmalı. 'Ben neden yokum?' demek oynayan adama saygısızlıktır. Daha önce bunu yapan arkadaşlar oldu (Van Persie örneği). Gördük ki bu bir çözüm değil" diye konuştu.

TOP ARTIK YÖNETİMDE

Pereira'nın bu sözlerini futbolcular sessizce dinledi, kimse itiraz etmedi. Pereira, Caner vakasını Meireles, RVP ve Nani'de de yaşadı. Futbolcu, "Özür dilerim, yanlış yaptım" dedikten sonra üzerinde durmuyor. Takıntılı değil. Caner için de kararı yönetim verecek.

Haber Turu

Esed rejimi ÖSO'ya saldırdı

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin kara ve hava desteği verdiği, Halep'in kuzeyindeki ÖSO'ya ait mevziler akşam saatlerinde Ese...

ABD'den flaş Musul açıklaması

ABD öncülüğündeki koalisyon güçlerinin, operasyonlar kapsamında Musul yakınlarında 5 hava saldırısı düzenlediği bildiril...

Polis memuru görevi başında intihar etti

Bursa’da bir polis memuru, görevi başında beylik tabancası ile intihar etti.