İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 3.7912
  • 4.6641
  • 162.06
  • 117.521
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

'TKDK'nın hibe desteğini topluma anlatmamız gerekiyor'

TARIM ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) tarafından sağlanan destekler, Batı Trakya Türkleri Yönetici ve Sanayici İşadamları Derneği (BATISİAD) üyelerine anlatıldı.

BATISİAD dernek merkezinde gerçekleştirilen toplantıda; BATISİAD Genel Başkanı Ahmet Er ve TKDK Bursa İl Koordinatörü Ömer Berksun'un yanı sıra iki kurum yöneticileri de hazır bulundu. Bilgilendirme toplantısının açılışında konuşan BATISİAD Genel Başkanı Ahmet Er, farklı konularda olmak üzere bu tarz bilgilendirme toplantılarının önümüzdeki günlerde de devam edeceğini söyledi. 

Bursa'nın tarımsal anlamda önemli bir üretim merkezi olduğunu hatırlatan Er, bu desteklerin, çiftçiler ve tarımsal alanla iştigal olan diğer ilgililer açısından hayati önem taşıdığını dile getirdi. Er,"Verilen hibe rakamlarına baktığımızda hiç de azımsanmayacak tutarlar diyebiliriz. Bu alanda, bu denli önemli desteklerin, hibelerin verildiğini, toplumun geneline anlatmamız gerekiyor. Biz bugün BATISİAD olarak bilgilendik. Şimdi etrafımızdakileri bilgilendireceğiz ve inanıyorum ki bu destekten faydalanmak üzere başvuru yapanların sayısına katkımız olacaktır" dedi. 

AK Parti Kahramanmaraş İl Kongresi´nde konuşma yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önemli açıkl

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bordo bereli bir kız çocuğunu sahneye çağırarak böyle ilgi gösterdi

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

ATM'lerden farklı bankı kartı ile para çekme işlemlerinde alınan komisyon ücretlerine düzenleme

Afrin kent kuşatması başlıyor

En Çok Okunanlar