İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 3.7733
  • 4.6224
  • 161.34
  • 116.856
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Katar’a PTT ile  e-ihracat: Ürünler 7 günde gidecek 

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, PTT AŞ ve Katar Posta Teşkilatı’nın işbirliğiyle hizmete açılan ‘www.turkishsouq.qa’ e-ticaret sitesine ilişkin, “Katar’la işbirliğimiz e-ticaretle sınırlı kalmayacak. Diğer alanlarda da yaygınlaşacak ve iki ülkenin başka yerlerde işbirliği yapmalarının yolunu açacak” dedi.

Arslan, ‘www.turkishsouq.qa’ e-ticaret sitesinin tanıtımı nedeniyle Doha’da düzenlenen etkinliğe facetime uygulamasıyla katıldı.

Süre daha da kısaltılacak

Katar Ulaştırma ve Haberleşme Bakanı Casim es-Saliti de ülkelerinde e-ticaret hacminin 2020’ye kadar 10 milyar Katar Riyali’ne ulaşmasını beklediklerini söyledi. e-ticaret sitesinden satın alınacak ürünlerin 7 gün içinde müşterilere ulaşacağını belirten Saliti, bu sürenin kısaltılacağını da belirtti.

Dünyaya örnek proje

PTT AŞ Genel Müdürü Kenan Bozgeyik de, projenin dünyaya örnek olacağını söyledi. Bozgeyik, küresel e-ticaret pazarının 3 trilyon dolara yaklaştığına dikkati çekerek, Türkiye’nin payını büyüteceğini söyledi. Bozgeyik, projeyle Katar’da pazarının büyümesine katkı sağlanacağını belirtti.  

Kia yeni Forte modelini, dünyanın en hızlı araçlarından olan Lamborghini Aventador modeli ile karşıl

Kia Forte´yi Lamborghini Aventador ile yarıştırdılar

Bilim dünyasını şaşırtan limon ve sarımsak mucizesi!

Ertuğrul Bey ve Alpleri sonunda amacına ulaşıyor

Türkiye, Afrin operasyonu öncesi Rusya'yı uyardı: Hepsini kapatın!

En Çok Okunanlar