İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 3.9427
  • 4.8539
  • 168.30
  • 117.110
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Katar’a PTT ile  e-ihracat: Ürünler 7 günde gidecek 

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, PTT AŞ ve Katar Posta Teşkilatı’nın işbirliğiyle hizmete açılan ‘www.turkishsouq.qa’ e-ticaret sitesine ilişkin, “Katar’la işbirliğimiz e-ticaretle sınırlı kalmayacak. Diğer alanlarda da yaygınlaşacak ve iki ülkenin başka yerlerde işbirliği yapmalarının yolunu açacak” dedi.

x

Arslan, ‘www.turkishsouq.qa’ e-ticaret sitesinin tanıtımı nedeniyle Doha’da düzenlenen etkinliğe facetime uygulamasıyla katıldı.

Süre daha da kısaltılacak

Katar Ulaştırma ve Haberleşme Bakanı Casim es-Saliti de ülkelerinde e-ticaret hacminin 2020’ye kadar 10 milyar Katar Riyali’ne ulaşmasını beklediklerini söyledi. e-ticaret sitesinden satın alınacak ürünlerin 7 gün içinde müşterilere ulaşacağını belirten Saliti, bu sürenin kısaltılacağını da belirtti.

Dünyaya örnek proje

PTT AŞ Genel Müdürü Kenan Bozgeyik de, projenin dünyaya örnek olacağını söyledi. Bozgeyik, küresel e-ticaret pazarının 3 trilyon dolara yaklaştığına dikkati çekerek, Türkiye’nin payını büyüteceğini söyledi. Bozgeyik, projeyle Katar’da pazarının büyümesine katkı sağlanacağını belirtti.  

Afrin’de terör izleri bir bir siliniyor... Afrin/Hacıhasanlı bölgesinde, hava harekâtı ile imha edil

Teröristlerin eğitim kampı böyle görüntülendi

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

ABD’li diplomat S-400’lere alternatifle geliyor

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

En Çok Okunanlar