• $ 5,724
  • € 6,3538
  • 275.565
  • 95713.2
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Babaannesinin bazlamasıyla kahvaltıda marka haline geldi

İzmirli Sinem Tuncer, babaannesinin çocukken kendilerine yaptığı bazlamayı marka yapıp, kahvaltı hizmeti veren işletmeler arasında aranan bir isim oldu.   

İzmirli öğretmen bir anne babanın kızı olan Sinem Tuncer'in kurduğu Çeşme Bazlama Kahvaltı, ayda 15 bin kişiye kahvaltı hizmeti verir hale geldi. Çocukken babaannesinin kendisine yaptığı nefis bazlamalardan yola çıkarak markayı kurduğunu anlatan Tuncer, “Şu an annem Nurten Hanım’la birlikte İzmir Çeşme’de 2, İstanbul Nişantaşı’nda 3 şubeyle kahvaltı hizmeti veriyoruz” dedi. 

ÇİFTÇİYE KATKI SAĞLIYOR 

Kahvaltılıkların günlük ve ya haftalık olarak Anadolu'dan getirtildiğini anlatan Tuncer şunları kaydetti: “Türkiye’nin dört bir yanından 25 farklı tedarikçimiz var. Biz büyüdükçe Anadolu’da ürünlerini sadece bize satan çiftçiler oluşmaya başladı."

150 KİŞİ ÇALIŞIYOR 

Mücadeleyi hiç bırakmayan bir anne kızın, bugün 150 kişiyi aşkın kadrosuyla büyük bir aileye dönüşen markası Çeşme Bazlama Kahvaltı, ayda 15.000’i aşkın misafiri ağırlıyor. Çeşme Bazlama Kahvaltı markası, beşinci şubesini 2019 yılı Haziran ayında Çeşme’de bulunan Alaçatı Port’ta açarak, en güncel yatırımını marka hikayesinin kurulduğu bölgeye yaptı. 

 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

<p>Kentte çoğunlukla Kura Nehri kıyısında toplanan ve bir gün süren kısa ömürleri yüzünden ´bir günl

Kar Yağışı Değil Ölüm Uçuşu

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Jandarma Genel Komutanı Çetin: Dağlar teröristlerden tamamen temizlendi

Efsane geri dönmeye hazırlanıyor! İşte detaylar...