• $ 5,821
  • € 6,48
  • 281.487
  • 94896.2
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Günlük burç yorumları (15 Mart 2015)

Ayşegül Kuyumcu Türker'den 15 Mart 2015 burç yorumları... Koç, Balık, Terazi... İşte 15 Mart 2015 burç yorumları...

KOÇ

Yabancılarla ilişkiler konusunda olumlu gelişmeler kaybedebileceğiniz bir güne başlıyorsunuz. Hayal gücünüz oldukça geniş. 

BOĞA

Ailenizle ortak gelirleriniz konusunda olumlu haberler alabileceğiniz bir sabaha başlıyorsunuz. Bu dönemde hayır işlerinde yer alabilirsiniz. 

İKİZLER

Arkadaşlarınızla keyifli bir sabah kahvaltısı ile güne başlayabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili yaratıcı projeler üretebileceğiniz bir gün olacak. 

YENGEÇ

Kariyerinizde ilişkilerde olumlu adımlar atabileceğiniz bir sabah olacak. İlişkilerinizle ilgili stratejik ve emin adımlar atabileceğiniz bir gün.

ASLAN

Sevdiğinizle keyifli bir uzak seyahate çıkabilir ya da planlama yapabilirsiniz. İşiniz ve gelir dışı kaynaklarınızla ilgili olumlu gelişmeler olabilir.

BAŞAK

Ailenizle ortak gelirlerinizle eviniz için sanatsal objelere yatırım yapabilirsiniz. Eşinizden yaratıcı projeleriniz için ilham alabilirsiniz.

TERAZİ

İlişkilerde olumlu haberler alabileceğiniz ve birlikte kısa seyahatlere gidebileceğiniz bir sabah.Evinizde günlük işlerinizle ilgili planlamalar olabilir.

AKREP

Çalışma hayatınız ve maddi konular ile ilgili olumlu haberler mutlu edebilir. Çocuklarınız için mantığınız fedakârlık yapmanızdan yana olucuk.

YAY

Yaratıcılığınızın yüksek olacağı bu sabah sanatsal aktiviteler keyif verebilir. Ailenizden maddi konular ile ilgili güzel haberler alıcaksınız.

OĞLAK

Ailenizle birlikte keyifli bir sabaha uyanabilirsiniz. Eğitimler ya da sözleşmeler ile ilgili ilgiler alabileceğiniz; iletişimin yoğun olacağı bir gün. 

KOVA

Güne başlarken arkadaşlarınız ya da sosyal çevrenizden alacağınız güzel bir keyfinizi yerine getirebilir. Fedakârlıklar yapmanız gerekebilir.

BALIK

Kariyeriniz ve finansal durumunuz ile ilgili olumlu haberlerle güne başlayabilirsiniz. Bugünlerde sosyal organizasyonlarda yer alabilirsiniz. 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

<p>Baskil ilçesinde bir kurumda çaycılık yapan 3 çocuk babası Şahabettin Baydemir, ilçedeki Elazığ C

Köpek Kurtarma Anlatımıyla Fenomen Olan Şano Dayı Kamera Karşısında

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Della Miles'ten, Suriye sınırında Mehmetçiğe destek

Karpuzun içinde bakın ne pişirdi