• $ 5,7107
  • € 6,3201
  • 270.292
  • 106785
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Günlük burç yorumları (13 Mart 2015)

Ayşegül Kuyumcu Türker'den 13 Mart 2015 burç yorumları... Koç, Balık, Terazi... İşte 13 Mart 2015 burç yorumları...

KOÇ

Zorlayıcı bir haftanın içinde kendinizi enerjik ve şanslı hissedeceğiniz bir gün olabilir. Sportif aktiviteler ve yaratıcı projelere katılabilirsiniz. 

BOĞA

Kendinizi tanımak ve zihninizde yarattığınız yaratıcı projeleri hayata geçirmek için kendinizi motive hissedebilirsiniz. Bugün şanslı olacaksınız.

İKİZLER

Kendinizi ve başkalarını geliştirebileceğiniz bir liderlik pozisyonu için ortaya atılmanız söz konusu olabilir. İletişim yeteneğiniz güçlenebilir.

YENGEÇ

Kariyeriniz ile ilgili girişimlerde bulunmak için cesaretle attığınız adımların getirisi yüksek olabilir. Maaş zammı istemek için iyi bir fırsat olabilir.

ASLAN

Akademik, felsefi ya da ilahi konularda kendinizi geliştirmek; farklı kültürlerden ilham almak ve seyahat planlamak için harika bir gün.

BAŞAK

Bir girişiminizi geliştirmek için beklediğiniz gelir dışı kaynağı bulabilirsiniz. Ayrıca ruhsal ve metafizik konular ile ilgili çalışmalar yapılabilir. 

TERAZİ

İkili ilişkilere karşı cesur yaklaşımınız sosyal çevrenizi genişletmenize olanak sağlayabilir. Katılacağınız l organizasyonlarda yeni dostlarla tanışabilirsiniz.

AKREP

Günlük rutininiz ile ilgili yapacağınız cesur değişiklikler, kariyerinizde ilerleme kaydetmenizi sağlayacak. Bu fırsatı iyi değerlendirebilirsiniz.

YAY

Yaratıcılığınızı olumlu yönde kullanarak ideallerinizi realize edebilirsiniz. Büyük düşünerek, risk alabileceğiniz bir gün olacak.

OĞLAK

Ailenizle ortak gelirleriniz ya da gelir dışı kaynaklarınızda gelişmeler ile ev ve emlak işlerinizde daha cesur davranarak risk alabilirsiniz.

KOVA

Kariyeriniz ile ilgili konularda sezgilerinizin kuvvetli olacağı bir gün. İlişkilerde şansınızı ortaklıklar için sözleşmeleri ele almak adına kullanın.

BALIK

Sağlığınızla ilgili değer verdiğiniz konuları geliştirmek adına harekete geçebilirsiniz. İşyerinizde bir liderlik pozisyonunu oluşabilir.


<p>Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü İstihbarat Şube Müdürlüğü ekiplerince iç güvenlik operasyonları kaps

´Nirvana´ Kod Adlı PKK´lı Terörist Böyle Yakalandı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Çin 6G için tarih verdi