• $ 5,739
  • € 6,3574
  • 272.777
  • 103072
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Günlük burç yorumları (07 Ağustos 2015)

Ayşegül Kuyumcu Türker'den 07 Ağustos 2015 burç yorumları... Koç, Balık, Terazi... İşte 07 Ağustos 2015 burç yorumları...

Koç

Ortak gelirlerinizi kullanarak lüks için harekete geçmek isteyebilirsiniz. Aşırı riskler almaktan kaçının. Çocuklar için yatırım yapılabilir.

Boğa

Yeni ortaklıklar ile ilgili sözleşmeleri yapmak için hareket zamanı! Eşinizle yeni fikirlerinizi paylaşarak somut adımlar atabilirsiniz. 

İkizler

Güzel fikirler, yaratıcı projeler için beyin fırtınaları yapabileceğiniz bir gün olacak. Aşırı fikirleriniz üstleriniz tarafından engellenebilir.

Yengeç

Kendi hedeflerinize Yönelik adımlar atarak ciddi riskler alabilirsiniz. Maddi olarak oldukça yaratıcısınız ve kendinize güveniyorsunuz.

Aslan

Kendi lüks, eğlence ve yaratıcı projeleriniz için evinize yatırım zamanı. Büyüklerinden fikirlerinize destek almanız söz konusu olabilir.

Başak

Sosyal çevrenizden kişiler ile geleceğe yönelik somut projelere adım atabilirsiniz. Bağlantılar kurabileceğiniz organizasyonlar gündemde. 

Terazi

Benzer fikirleri ve görüşleri paylaştığınız kişilerle keyifli ve eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir gün olacak. Aşırı harcamalardan kaçının. 

Akrep

Hayatınızla ilgili sorumlulukla hareket ettiğiniz takdirde kariyerinizde fikirlerinizi ortaya koyabileceğiniz bir platformda yer alabilirsiniz. 

Yay

İdeallerinize ulaşmak için yeni bağlantılar kurabileceğiniz bir hafta olacak. Uluslararası konularda gelişmeye açık olacaksınız. 

Oğlak

Sosyal çevrenizden otorite figürleri ile ortaklık girişimlerinde bulunmak için motive olacaksınız. Gelir dışı kaynaklarınıza dikkat etmelisiniz.

Kova

Özel ilişkiler konusunda şanslı ve kendinizi rahat anlatabildiğiniz bir gün olacak. Eski aşklarınızdan haberler alabilirsiniz. 

Balık

İş ile ilgili sosyal organizasyonlara katılmak ve yeni bağlantılar kurmak için verimli bir gün olacak. Kibirden uzak durmalısınız.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

<p>Olay, Avcılar Yeşilkent Mahallesi Amasyalılar Caddesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre,

Avcılar’da Güpegündüz Silahlı Kavga: 3 Yaralı

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Korkutan görüntü! Dünden bu yana artış gösteriyor

Yer: Gaziantep... Havadan böyle görüntülendi