• $ 5,821
  • € 6,48
  • 281.487
  • 94896.2
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Günlük burç yorumları (05 Ağustos 2015)

Ayşegül Kuyumcu Türker'den 05 Ağustos 2015 burç yorumları... Koç, Balık, Terazi... İşte 05 Ağustos 2015 burç yorumları...

Koç

Yaratıcı projeler için yatırımlar yapacaksınız. Gelir dışı kaynakların ile ilgili sorumluluklar alabilirsin. Çocukların eğitimi ile ilgili ödemeler söz konusu olabilir.

Boğa

Ev yatırımı yapmak ve bununla ilgili sorumluluk almak hakkında eşinle çatışmalar yaşayabilirsin. Risk almaktan kaçınmakta fayda var. Zıtlıktan güzel çözüm çıkabilir.

İkizler

İş ile ilgili bir sözleşmeye imza atmaktan çekinmelisin. Oldukça bonkör bir teklif gibi gözüken pozisyon ağır sorumluluklar ile az ödül getirebilir.

Yengeç

Gelirlerin ile yapacağın yatırımlar konusunda dikkatli olman gerekecek. Kumar vb riskler ile geleceğe yönelik sorumluluk ve kısıtlar altına girebilirsin.   

Aslan

Yeni atılımlar yapmak istediğin bu süreçte aile büyükleri ile çatışmalar yaşayabilirsin. Onların yönlendirmesi ile somut yatırımlar söz konusu olabilir.

Başak

Otorite figürleri ile sözleşme ve anlaşmalar ile ilgili aksaklıkların ortaya çıkabileceği bir gün olacak. Yazılı ve sözlü iletişimde dikkatli olmakta fayda var.

Terazi

Arkadaşların keyfini desteklediğini düşünürken bir otorite figürü sorumluluklarını hatırlatarak gerilim yaratabilir. Felekten bir gün yerine çalışmak zorlayabilir.

Akrep

Önemli bir fırsatı sorumlulukların sebebiyle bekleteceksin. Aslında engelleyen şeyin sorumluluklar mı yoksa kendin mi olduğunu iyi değerlendirmelisin.

Yay

Uluslararası  konularda engellendiğini hissettiğin bir gün olabilir. Aslında kendi sorumlulukların sebebiyle zorlandığını daha sonra anlayabilirsin.

Oğlak

Sosyal çevrenden bir otorite figürünün seni ilerlemekte sınırlandırdığını hissedebilirsin. Bu çatışmayı kendi sorumlulukların sebebi ile içinde yaşıyor olabilirsin.

Kova

Ortaklıklar ile ilgili yeni riskler almaya hazır olduğunu hissettiğin dönemde bir otorite figürü seni frenleyebilir. Konuyu ciddiyetle ele almayı düşünmen faydalı olabilir.

Balık

Hukuki konularda otorite figürleri ile çatışmaktan kaçınmalısın. Geleceğe yönelik adımlar atmak için sorumlulukların bilincinde hareket etmelisin.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

<p>Baskil ilçesinde bir kurumda çaycılık yapan 3 çocuk babası Şahabettin Baydemir, ilçedeki Elazığ C

Köpek Kurtarma Anlatımıyla Fenomen Olan Şano Dayı Kamera Karşısında

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Della Miles'ten, Suriye sınırında Mehmetçiğe destek

Karpuzun içinde bakın ne pişirdi